
Вентиляція. Вентиляційна заготовка оцинкований метал.
- В наличии
- Код: 2
от 842 ₴/кв.м
Вентиляція. Вентиляційна заготовка оцинкованний метал, товщина метала 0,5 мм.
Виробляємо вентиляцію, будь-які діаметри -- повітропровод, відвід, трійник, шибера, дросель-клапана, вузли проходу, дефлектори. Вентиляція - необхідність якісного життя.
| Діаметр | 100 | 110 | 120 | 130 | 140 | 150 | 180 | 200 | 220 | 230 | 250 | 300 | 315 | 330 | 350 | 400 | 500 | 630 | 710 | 800 | 900 | 1000 | 1250 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Оцинк. 0,55 мм | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | |||||||
| Оцинк. 0,7 мм | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | ||||
| Оцинк. 1 мм. | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + |
VentSAP - власне виробництво, монтаж, продаж. Працюємо з приватними та корпоративними клієнтами по Україні , беремо участь підрядниками у великому будівництві. Вирішуємо складні інженерні завдання на об'єктах. Гнучке ціноутворення від виробника - звертайтеся!
Підприємство працює за напрямками:
- вентиляція виробництво + монтаж.
- Підбір продаж вентиляційного обладнання,
- димоходи з металу виробництво + монтаж
- добірні елементи з бляхи для даху - виробництво.
- водосточні труби, комплектуючі водостоків.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип воздухоотвода по технологическим особенностям | Прямошовный |
| Теплоизоляция | Нет |
| Звукоизоляция воздуховода | Нет |
| Толщина стенки | 0.5 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество каналов | 1 |
| Область применения дымохода | Вентиляционные системы, зонт вентиляционного канала, зонт трубы |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Диаметр, мм | 100 - 1250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип воздухоотвода по форме сечения | круглый, квадратный |
| Тип воздухоотвода по материалу | оцинкованый метал 0,5мм,0,7мм,1мм |
| Тип воздухоотвода по способу соединения | фланцевый, безфланцевый |
- Цена: от 842 ₴/кв.м







